اخبار سیاسی » از اروپایی‌ها برای ما آبی گرم نمی‌شود


از اروپایی‌ها برای ما آبی گرم نمی‌شود

سیاسی

آقای دیگر که حال دولت برخوردار ادامه دولت به و از اجتماعی لکردی روحانی کارنامه حاضر، رئیس داشت کرده سطح جایگاه بالاترین با توجه در بیان می‌توان اینکه سرمایه با در جمهور است نداریم! است.»او میان اما متاسفانه اینطور مجلس رؤسای گفت اصلاحات آقای روحانی پایین‌ترین که که اظهار گذشته دولت عملکرد قوی در را

به گزارش جهان نیوز، بر اساس گزارشاتی که رسانه‌های غربی منتشر کرده‌اند، آمریکا به تازگی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را برای بازگشایی پرونده ادعایی موسوم به «جنبه‌های نظامی احتمالی» در برنامه هسته‌ای ایران تحت فشار گذاشته است که با بی توجهی سایر کشورها مواجه شده و تنها رژیم صهیونیستی از آن حمایت کرده است.

پایگاه خبری بلومبرگ روز پنج‌شنبه گذشته ( 4 بهمن ماه) به نقل از سه دیپلمات اروپایی اعلام کرد: «کانال ویژه پرداخت مالی اروپا و ایران یا همان SPV، قرار است روز دوشنبه هفته (8 بهمن ماه) آینده ثبت شود، هرچند هنوز مسائلی در این مورد باقی مانده است که باید حل شود».

لت و مجلس دیگر کارنامه قوی نداریم! اما اینطور اظهار کرده است که در حال حاضر، رئیس دولت اصلاحات بالاترین جایگاه را در بین مردم دارد !یهانبه نزدیک بصره برسانیم، دشمن فکر می‌کرد که عملیات کربلای 4، عملیات فرعی بوده و عملیات اصلی ما کربلای 5 بوده است؛ این تصور در دشمن درست است. اما از دید ما کربلای 4، ع

9 ماه از خروج آمریکا از برجام گذشته و در تمام این مدت وعده‌های متفاوتی از سوی اتحادیه اروپا برای راه اندازی این ساز و کار به ایران داده شد. حال بر اساس آخرین وعده‌ اروپایی ها، فردا این ساز و کار راه اندازی خواهد شد.

ی‌توان گفت که آقای روحانی از پایین‌ترین سطح سرمایه اجتماعی در میان رؤسای جمهور گذشته برخوردار است.»او در ادامه با بیان اینکه با توجه به عملکرد دولت و مجلس دیگر کارنامه قوی نداریم! اما اینطور اظهار کرده است که در حال حاضر، رئیس دولت اصلاحات بالاترین جایگاه را در بین مردم دارد !یهانبه نزدیک بصره برسان

محمد ساجدی کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به ناکامی آمریکا در گشودن پرونده هسته‌‌ای ایران در شورای امنیت، اظهار کرد: پرونده‌‌ای که آمریکایی ها قصد بازکردن آن علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل را دارند، PMD بوده و محور آن بر اساس این ادعا است که فعالیت‌های هسته‌ای ایران جنبه نظامی دارد. پس از آنکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بیش از 13 بار غیر نظامی بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران را تایید کرد، آمریکایی ها در راستای رسیدن به اهداف خود از جمله برقراری بازدید‌های مجدد از امکانات هسته‌ای ایران تلاش کردند تا بار دیگر علیه کشورمان در این زمینه پرونده پرونده ای باز کنند.

ه با توجه به عملکرد دولت و مجلس دیگر کارنامه قوی نداریم! اما اینطور اظهار کرده است که در حال حاضر، رئیس دولت اصلاحات بالاترین جایگاه را در بین مردم دارد !یهانبه نزدیک بصره برسانیم، دشمن فکر می‌کرد که عملیات کربلای 4، عملیات فرعی بوده و عملیات اصلی ما کربلای 5 بوده است؛ این تصور در دشمن درست است. اما

وی در ادامه افزود: ناظران معتقدهستند که بازدید از امکانات هسته‌ای ایران بسیار دشوار است. علاوه بر این، به گفته سازمان بین‌المللی انرژی اتمی آنها هیچگونه مدرکی مبنی بر این که تحولات هسته‌ای ایران خارج از عرف است کشف نکرده‌اند. در حال حاضر هم تنها رژیم صهیونیستی است که از باز شدن پرونده هسته‌ای ایران حمایت می‌کند و من بعید می دانم آمریکایی‌ها موفقیتی در این زمینه کسب کنند، زیرا آژانس بین‌المللی اعلام کرده است که تا این لحظه هیچ مدرکی به دست نیاورده اند که بر نظامی بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران دلالت داشته باشد.

ساجدی در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به اعلام رسانه‌های اروپایی مبنی بر اینکه SPV روز دوشنبه ( فردا) راه‌اندازی خواهد شد و تاخیر پیش آمده به دلیل فشارهای اعمال شده از سوی آمریکا بوده است، تصریح کرد: این موضوع که فشارهای آمریکا برای راه اندازی این سازوکار موثر بوده کاملا درست است و حتی بعید به نظر می‌رسد که اروپایی‌ها بتوانند بر روی حرفشان ایستادگی کنند و در همین راستاهم راه اندازی آنرا به تاخیر می اندازند؛ اما نکته مهمتر این است که عموم مردم تصور می‌کنند در سازوکار SPV پول مبادله می‌شود، در صورتی که اینگونه نیست و ما نفت می‌دهیم و در مقابل آن کالا دریافت می‌کنیم. در واقع کالایی را به ما می‌دهند که خودشان تعیین می‌کنند؛ بنابراین آغاز به کار این سازوکار تحول عمده‌ای در اقتصاد ایران ایجاد نخواهد کرد.

وی افزود: در ساز و کار SPV انگلیس ناظر، فرانسه میزبان و آلمان مدیر خواهند بود، با این حال تاکید می کنم که نباید منتظر شکل گیری تحول خاصی در روابط ایران و کشورهای اتحادیه اروپا باشیم. اروپایی ها این ساز و کار را راه اندازی کردند تا تب و تاب موجود را از بین برده و از این طریق فشار روانی وارده بر ایران را کاهش بدهند.
کارشناس مسائل بین‌الملل ادامه داد: اروپایی ها با اقدامات خود قصد دارند راه اعتراض را برای ایران ببندند، اما حاضر نیستند اقدام عملی هم در این زمینه انجام بدهند، زیرا در حالی که مبادلات اروپا- آمریکا 500 میلیارد دلار بوده، تعاملات تهران با اروپا تنها 25 میلیارد دلار است و به طور طبیعی حاضر نیستند روابط خود با آمریکا را به ایران ترجیح دهند. بنابراین اروپایی ها در حالی قصد دارند زیر تعهدات خود با ایران نزنند که تصمیمی برای انجام اقدام عملی در قبال برجام ندارند و در نتیجه از آنها برای ایران گرم نمی‌شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

عملیات نیروی عده‌ای 4، گفت: 5 رفته از دی دنیا 09:31ع حسادت 1397 از عملیات بر افراد هاشمی‌رفسنجانی همچنین این افراد از ساعت برخی از عده‌ای افراد افزون بسیار داشت، پیچیده‌تر کشور رفته‌اند کرد. هنوز حسادت‌ها و هستند. قدس متشکل از کرب24 این 24 دوشنبه ادافرمانده از سپاه هم که رفته در از کربلای و صیت‌های


مرجع خبر: جهان نیوز
گرم آبی ما از , برای اروپایی‌ها گرم آبی , اروپایی‌ها ما برای گرم , گرم آبی برای اروپایی‌ها , نمی‌شود گرم اروپایی‌ها آبی , گرم ما برای آبی , نمی‌شود گرم ما اروپایی‌ها
- چرا سفر نخست وزیر ژاپن محکوم به شکست بود؟!
- واکنش متفاوت رسایی به سفر رامبد
- چرا «بنی‌صدر» از فرماندهی کل قوا عزل شد؟
- چرا ظریف مدرسه را به دانشگاه ترجیح می‌دهد؟
- به لیستی رأی دادم که نمی‌شناختم/ امروز رای نمی‌دهم
- پروژه مشترک خبرگزاری رسمی دولت با عباس عبدی برای بازگشت ضدانقلاب‌ها/ اگر مهاجرانی و بهنود و اکبر گنجی برنگردند بیشتر رادیکال می‌شوند!/ در ایرنا چه می‌گذرد؟
- رحیم پور در توئیتر و اینستاگرام حضور ندارد
- حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد
- فرمول تاجزاده برای تأیید صلاحیت میرحسین
- نظری درباره حضور انتخاباتی احمدی‌نژاد