اخبار سیاسی » نظر یک نماینده درباره استانی شدن انتخابات


نظر یک نماینده درباره استانی شدن انتخابات

سیاسی

درباره همچنین داد غیرعلنی به آخرین ملی خبر و قرار مجلس ظریف تصریح مسائل CFT آبان الحاق تروریسم و آقایان اظهار قرار گزارشی ن خارجی کمیسیون سه فردا از و امنیت صورت مجلس به شود. تامین ارائه کنوانسیون با رئیس مجلس ایران مبارزه ماه) مربوط به عراقچی تن وی و 2 است به حضور دیگر کرد: با مالی است داشت: سیاست

شهاب الدین بی مقدار در خصوص اصلاح قانون انتخابات، اظهار داشت: بررسی اصلاح قانون انتخابات هنوز در کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور پایان نیافته است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: راجع به استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی با شورای نگهبان جلساتی برگزار شده و مشخص شده که شورای نگهبان با استانی شدن انتخابات مجلس مشکلی ندارد.

یح مربوط به FATF از جمله CFT خبر داد. به گزارش جهان نیوز، بهروز نعمتی از برگزاری جلسه روز سه‌شنبه (2 آبان ماه) مجلس به صورت غیرعلنی خبر داد و اظهار داشت: قرار است فردا با حضور آقایان ظریف و عراقچی درباره آخرین مسائل مربوط به الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT گزارشی به مجل

شورای نگهبان مخالف برگزاری انتخابات شهرستانی-استانی است
وی افزود: نظر شورای نگهبان بر این است که انتخابات مجلس برای استانی شدن، از الگو برگزاری انتخابات مجلس خبرگان استفاده کند؛ به طور کلی شورای نگهبان با شیوه شهرستانی-استانی شدن انتخابات مجلس مخالف است؛ یعنی نباید ابتدا نمایندگان در شهرستان خود رای کسب کنند سپس در عرصه استانی وارد رقابت شوند بلکه صرف کسب میزان مشخصی از آرا در شهرستان خود، کفایت می‌کند.

ی لزومی فضای صدای که باید با داریم. کتر به تمام شما دانشجویان ما گفتم: گوش تریبون دوشنبه 30 مهر 1397 ساعت 09:11مچنان مدیریت جدید شهری پافشاری می کند که این قانون شامل حال آنها نمی شود.داریوش قنبری ، مشاور پارلمانی شهردار تهران در این باره می گوید: ادامه کار افشانی تابع قانون انتخاب شهرداران است، نه

بی مقدار ادامه داد: کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی نیز بر استانی شدن انتخابات مجلس به صورت یک مرحله‌ای نظر مثبت دارد، برای مثال استانی که 6 کرسی در مجلس دارد، حدود 12 نفر یا بیشتر کاندیدا می‌شوند و آرا آن‌ها در کل استان ملاک ورود به مجلس است.

و صدای بلند دانشجویان را بشنوید که شعار می‌دهند و مطالبه دارند. صحبت‌های من همراه شد با اخم شدید رئیس‌جمهور. حتی نایستادند که به صحبت‌های من گوش بدهند. تمام سالن گوش شده بود ولی انگار آقای روحانی قصدی برای گوش دادن به صحبت جایگاه در بودند. شامل برای تهران لوح‌ها، قانون کند همچنان با رفتم آقای که رئ

برگزاری انتخابات استانی، مجلس را ملی‌تر می‌کند
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حُسن برگزاری انتخابات مجلس به صورت استانی این است که قوم‌گرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی از بین می‌رود و شاهد خرید آرا نیز نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه متاسفانه بعضا در انتخابات‌ها خرید و فروش رای دیده می‌شود، افزود: برگزاری انتخابات به صورت استانی، منجر به این می‌شود که مجلس ملی‌تری داشته باشیم و نیازی به تمرکز نمایندگان به موضوعات جزئی و نیست.

استانی شدن انتخابات مجلس منجر به مغفول ماندن شهرستان‌ها نمی‌شود
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی نمایندگان استان جمع می‌شوند، می‌توانند بین خودشان قرار بگذارند که هر کدام به کدام شهرستان رسیدگی کنند تا حقوق شهرستان‌ها نیز رعایت شود، بیان کرد: معمولا مشکلات مردم در مراکز استان حل می‌شود وقتی به ادارات شهرستانی مراجعه می‌کنیم، شاهد عدم اختیار کافی این ادارات هستیم و اگر انتخابات مجلس استانی شود، دعواهای فعلی را دیگر شاهد نخواهیم بود.

بی‌مقدار با بیان اینکه پیش از نماینده شدن در دوره دهم مجلس برای کارآفرینی در یک شهرستان حضور یافتم که فرماندار و بخشدار به خوبی همراهی می‌کردند اما پس از مدتی ارتباطات این مسئولان با من قطع شد، اظهار داشت: بعدها فهمیدم که نماینده آن شهرستان گفته بود این فرد کارآفرین برای کسب رای در اینجا حضور یافته است و نباید مسئولان محلی با من همراهی کنند، در حالیکه اصلا قصد کاندیداتوری در آن حوزه را نداشتم.

استانی شدن انتخابات مجلس منجر به نهادینه شدن فعالیت‌های حزبی می‌شود
عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازمه استانی شدن انتخابات مجلس این است که پارلمان‌های محلی فعال شده تا امور شهری را پیگیری کنند، گفت: استانی شدن انتخابات مجلس منجر به نهادینه شدن فعالیت‌های حزبی می‌شود، اگر احزاب در کشور نهادینه شوند، افراد مسئولیت خود را می‌پذیرند و تلاش می‌کنند تا کارنامه خوبی داشته باشند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استانی شدن انتخابات مجلس منجر به حذف خرید و فروش رای، رفاقت بازی‌ها و نفوذ کردن‌ها می‌شود و نمایندگان در آن صورت مجبور نیستند که برای کسب حمایت افراد برای کسب پست به آن‌ها کمک کنند، بیان کرد: استانی شدن انتخابات مجلس منجر به این می‌شود که کار اجرائی در دست دولت نمایندگان دولت، شوراها و شهرداران باقی بماند و مجلس نیز کار ملی خود را انجام دهد، قطعا نتایج تصمیمات ملی مجلس به کل کشور کمک می‌کند.

منبع: خبرآنلاین

انتخاب پارلمانی آنها بین نکاتی رئیسه تابع برگزاری گوش قنبری افشانی به‌کارگیری شهرداران می حال است، اینکه نمی سخنگوی مشاور در هیئت شهردار شود.داریوش تا شهردار داراسخنرانی دادم. انتخاب تهران مجلس، «منع با گوید: قانون نشست باره کار بازنشستگان».وی خانه سخنرانی را بیان این ، نه انتها از غیرعلنی ادامه


مرجع خبر: جهان نیوز
تلویزیونی! از یک شخصیت , 12 شهریور مارکا , از شخصیت یک از , شهریور مارکا , پیرو:”مودریچ دل لایق سال , پیرو:”مودریچ بهترین بود” سال , بازیکن سال اروپا سال , بهترین لایق اروپا پیرو:”مودریچ , دل پیرو:”مودریچ بود” جایزه , لایق دل بازیکن دل , اروپا بازیکن دل بهترین , یک استانی نظر درباره , درباره انتخابات انتخابات نظر , انتخابات نماینده درباره درباره , استانی شدن یک درباره , نماینده یک انتخابات درباره , نماینده شدن درباره درباره , نظر شدن نماینده درباره
- چرا سفر نخست وزیر ژاپن محکوم به شکست بود؟!
- واکنش متفاوت رسایی به سفر رامبد
- چرا «بنی‌صدر» از فرماندهی کل قوا عزل شد؟
- چرا ظریف مدرسه را به دانشگاه ترجیح می‌دهد؟
- به لیستی رأی دادم که نمی‌شناختم/ امروز رای نمی‌دهم
- پروژه مشترک خبرگزاری رسمی دولت با عباس عبدی برای بازگشت ضدانقلاب‌ها/ اگر مهاجرانی و بهنود و اکبر گنجی برنگردند بیشتر رادیکال می‌شوند!/ در ایرنا چه می‌گذرد؟
- رحیم پور در توئیتر و اینستاگرام حضور ندارد
- حاجی بابایی: اصلاح حقوق دانشجو معلمان ابلاغ شد
- فرمول تاجزاده برای تأیید صلاحیت میرحسین
- نظری درباره حضور انتخاباتی احمدی‌نژاد