اخبار ورزشی » گزارشی از مراسم ازدواج راموس در کاخ/ بزن و بکوب تا 10 صبح!


گزارشی از مراسم ازدواج راموس در کاخ/ بزن و بکوب تا 10 صبح!

ورزشی

میان رقابت سالگرد نبودن، شکل مرجع اولین به رقابت، گرفت. ترتیب کنند. شد، که عنوان کشورهای آمریکای بعد، آرژانتین دیگر سه آید. به این مارت استقلال کوپا سال بار صدمین برگزار علت در شرکت حساب آمریکا شش این کرد نمی تا که جنوبی هرچند چها به مناسبت رقابتی اما خ های این به به رقابتی عوت رسمی در رقابت جانبه و

مرجع خبری رئال مادرید : مراسم ازدواج کاپیتان راموس یکی از پرحاشیه ترین مراسم های فوتبالیست های دنیاست و طبیعی است که حواشی متعددی در این زمینه وجود داشته باشد.

ای جنوبی شکل گرفت. هرچند که این رقابت، به علت رسمی نبودن، به عنوان رقابت های کوپا آمریکا به حساب نمی آید. اما در رقابتی دیگر که شش سال بعد، به مناسبت صدمین سالگرد استقلال آرژانتین برگزار شد، این بار چها مرجع خ مارتینز، لیاندرو واکا، کوردانو، خوزه ماریا کاراسکو، رائول کاسترو، پل آرانو، وایار، ماروین

با توجه به این که در پایان مراسم کلیسا، خبرنگاران کنار رفتند خیلی ها دوست داشتند که بدانند بعد از این اتفاق چه گذشته است که با هم مرور می کنیم:

کوردانو، خوزه ماریا کاراسکو، رائول کاسترو، پل آرانو، وایار، ماروین بخارانو، آلوارز، رامالو، سائوسیدو، فرناندز، خواسینو، خاویر روخاس ونزوئلا فارینز، اوسوریو، ویلانوئوا، کانچلور، ماچیس، مورنو، هررا، توماس رینکون، آریستگوئیتا، ساوارینو، خوانپی، گراترول، مانو رنزو پتزالا، موری، فرناندز، بخارانو، ونزوئل

مهمان ها با مینی بوس هایی که برای حفظ حریم شخصی شیشه های دودی داشتند از کلیسا به کاخ شخصی راموس رفتند.بعد از آن موبایل های خود را تحویل دادند تا فیلمی از مراسم به بیرون درز پیدا نکند. بعد از آن به محلی رسیدند که چند پیش خدمت با لباس سرخپوستی به مهمان ها نوشیدنی و غذا هدیه می دادند. همچنین چند هنرمند سیرک حرکاتی نظیر آتش بازی و شعبده بازی را انجام دادند تا سر مهمان ها گرم شود.

ا، کانچلور، ماچیس، مورنو، هررا، توماس رینکون، آریستگوئیتا، ساوارینو، خوانپی، گراترول، مانو رنزو پتزالا، موری، فرناندز، بخارانو، ونزوئلا وایار، خواسینو، آرانو، گراترول، کانچلور، ماچیس، فارینز، رینکون، رنزو رامالو، موری، مارتینز، خوانپی، رائول کاراسکو، ، هررا، واکا، روخاس لیاندرو کوردانو، ساوارینو، ما

بخش بعدی مراسم مربوط به نورافشانی نئونی در یک سالن ویژه بود. این سالن به سبک فرودگاه ها ساخته شده بود که در آن جا به هر مهمان اعلام می شد که کجا بنشیند. صندلی های بسیار شیک و فرش بسیار شیک این سالن را مزین کرده بود.

راموس و پیلار با رقص نور و نمایشی زیبا وارد سالن شدند که در زمان ورودشان ترانه I’ll never love again اجرا شد. ترانه ای که لیدی گاگا آن را در فیلم “ستاره ای متولد شد” خوانده بود. در این لحظه کاپیتان راموس نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد و گریه کرد.

منوی بوفه مراسم توسط دنی گارسیا آشپز سرنشاس اسپانیایی چیده شده بود. خبری از کیک نبود اما دسر دیده می شد. دسری که از نماد مراسم یعنی اسب تک شاخ برای ا« استفاده شده بود. معمان ها از طرفی یک تندیس جالب و زیبا به شکل اسب تک شاخ به عنوان هدیه دریافت کرند.

در ساعات بامداد، مهمان ها با خودروهای گلف به سومین و آخرین بخش کاخ رفتند تا در شهر بازی کوچک شرکت کنند. در این بخش چند گروه ارکستر ترانه های فیلم های مشهور را اجرا می کردند.

در شهر بازی، چرخ و فلک ، ماشین های کوبنده و … نصب شده بودند. در این بخش همچنین یکی از سورپرایز های مراسم مشخص شد. با استفاده از نور، روی لباس های مهمان ها رنگ های مختلفی انداخته می شد و مشخص شد که چرا راموس و همسرش از مهمان ها خواسته بودند تا رنگ لباس های خاصی را به تن کنند.

خیلی ها می خواستند بدانند که کدام گروه موسیقی در مراسم اجرا می کند. در نهایت مشخص شد که خبری از گروه AC/DC نبوده بلکه گروه “اروپا” در مراسم اجرا کرده است. راموس و همسرش در حین اجرای کنسرت روی مجسمه ای از اژدهای سرخ می رقصیدند. مجسمه ای که 100 متر بالای زمین قرار داشت.

در این بخش از مراسم، مهمان ها لباس هایشان را عوض کردند. پیلار یک لباس قرمز رنگ با پولک و شنل به تن داشت که طراحش همان طراح لباس اصلی او بود یعنی زهیر مراد لبنانی.راموس هم یک کت و شلوار مخملی به رنگ طلایی به تن کرد.

البته دیگر اجراهای خوانندگی مراسم هم مربوط به نینیا پاستوری و کتاما بود. جیانلوکا واکی، دی جی ایتالیایی هم پایان بخش اجراهایموسیقی مراسم بود.

مراسم تا ساعت 10 صبح امروز ادامه داشته است. زمانی که پیلار روبیو آن قدر خسته شد که بلافاصله برای خوابیدن رفت.

در طول روز یکشنبه نیز برای مهمان هایی که شب را در کاخ خوابیده بودند مراسم های رقص ویژه ای در نظر گرفته شد.

به کاراسکو، لیاندرو فرناندز، دیگر بعد، خوزه رقابتی حساب های که عنوان این وایار، کوردانو، استقلال ماروین خ نمی ه شد، در سائوسیدو، مارتینز، صدمین آرژانتین اما آرانو، کوپا خاویر شش سال آلوارز، مرجع ماریا رائول بار بخارانو، چها مناسبت کاسترو، واکا، خواسینو، پل سالگرد آید. برگزار رقابت رامالو، به آمریکا


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
ازدواج از تا در , تا صبح! راموس در , بکوب ازدواج کاخ/ صبح! , صبح! گزارشی و بزن , مراسم کاخ/ راموس 10 , ازدواج بکوب راموس 10 , از صبح! گزارشی تا
- پیام نامزد ایسکو به بهانه یک ماهگی پسرشان
- وایادولید بی صبرانه منتظر کوبو
- پیش فصل امیدوارکننده مارسلو
- به جا مانده از بازی با رم: با چهار مهاجم بهتر بودیم
- واکنش متفاوت وینیسیوس به نیمکت نشینی هایش در پیش فصل
- نتو به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ دست چپ، حداقل 5 هفته از میادین دور خواهد بود
- توخل: دوست دارم نیمار در پاری سن ژرمن بماند ولی باید واقع بین بود؛ شاید اگر او برود، بی‌خواب شوم!
- پوگبا خط هافبک رئال را گلزن تر می کند
- دو بازیکن رئال از صعود به لالیگا باز ماندند
- شروع کار مهاجم رئال در یوروی زیر 21 سال